Від негоди на Хмельниччині постраждали декілька районів
Від негоди на Хмельниччині постраждали декілька районів

Поділитися новиною:

Від негоди на Хмельниччині постраждали декілька районів

17 липня 2016 року в період з 19 до 20 години внаслідок несприятливих метеоумов (сильний вітер, дощ, град) на території 17 населених пунктів Хмельницької області, а саме: Городоцького, Чемеровецького, Хмельницького, Красилівського, Старокостянтинівського та Ярмолинецького районів зазнали пошкодження житлові будинки, пошкоджено покрівлі у 524 будівлях та спорудах, повалено 16 дерев та пошкоджено 3 легкових автомобіля.

Крім того, внаслідок поривів вітру станом на 06.00 18.07.2016 року у 59 населених пунктах, відключено від електромережі 1 ПЛ – 35 кВ (Городок-Радковиця), 25 ПЛ-10кВ та 226 ТП-10/0,4 кВ.

В Городоцькому районі внаслідок сильного граду частково пошкоджено покрівлі (10-20 листів шиферу) та віконне скло в 44 будинках м. Городок та в приватних будинках населених пунктах Чорниводи, Пільний Олексинець, Підлісний Олексинець та Нове Поріччя. Були відключенні від електропостачання Підлісний Олексинець та Нове Поріччя.

В Кам’янець-Подільському районі внаслідок сильного вітру відключено від електропостачання 4 населених пункти с. Оринин, Залісся Перше, Кізя-Кудринецька та Адамівка. На відновлення електропостачання задіяні бригади місцевого РЕМ-у. Внаслідок сильного граду пошкоджено покрівлі (10-20 листів шиферу) 4 будинків та будівлі клубу в с. Оринин.

В Красилівському районі внаслідок сильного граду пошкоджено покрівлі (10-20 листів шиферу) та віконне скло в 10 житлових будинках с. Кузьмин.

В Старокостянтинівському районі в с. Воронківці внаслідок сильного граду частково пошкоджено покрівлі 80 будинків, клубу та школи. В с. Григорівна внаслідок сильного граду частково пошкоджено покрівлі 110 будинків та школи,

В місті Старокостянтинові внаслідок сильного граду пошкоджено покрівлю та віконне скло на одній будівлі.

В Хмельницькому районі внаслідок сильного граду пошкоджено покрівлі та віконне скло в Гвардійській територіальній громаді, а саме у населених пунктах: Райківці – 21 житловий будинок; Гвардійське – 35 житлових будинків; Малиничі – 4 будинки; Андрійківці – 4 будинки; Немичинці – 7 будинків. Відновлено електропостачання у с. Шаровечка та с. Волиця.

В Чемеровецькому районі внаслідок сильного граду пошкоджено покрівлі (10-20 листів шиферу) та віконне скло в 50-ти приватних будинках с. Жердя.

В Ярмолинецькому районі Внаслідок сильного граду пошкоджено покрівлі та віконне скло в приватних будинках села Москалівка – 80 будинків та села Коритна – 70 будинків.

Станом на 00 год. ЗО хв. 18.07.2016 року відновлено та встановлено тимчасові дахи на 134 житлових будинках, проведено розкрижування та розчищення 9 (дев’яти) повалених дерев.

Для відновлення електропостачання у населених пунктах області залучено 5 бригад РЕМ у складі 20 чол. особового складу на 5 одиницях техніки. Станом на 00 год. 30хв. 18.07.2016 року відновлено електропостачання у чотирьох населених пунктах області.

Комісіями за участю представників РДА здійснюється подвірний об’їзд для встановлення точної кількості пошкоджених будівель та розміру завданих збитків.

За матеріалами управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/765 | Переглядів: 169Дата публікації: 14:42 18.07.2016