У Славутському районі триває процес утворення об’єднаних територіальних громад
У Славутському районі триває процес утворення об’єднаних територіальних громад

Поділитися новиною:

У Славутському районі триває процес утворення об’єднаних територіальних громад

14 липня 2016 року в кабінеті голови Славутської райдержадміністрації відбулася нарада із сільськими головами з питань добровільного об’єднання громад, яку провів голова райдержадміністрації Богдан Маршук.

Нарада пройшла за участю голови районної ради Леоніда Радзивілюка, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Мельника, керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Крутенчука, начальника управління фінансів райдержадміністрації Валентини Кухарчук.

Під час наради обговорювалося питання реформування адміністративно-територіального устрою, методики створення об’єднаних територіальних громад.
Богдан Маршук звернув увагу присутніх, що утворення спроможних територіальних громад та передача значних повноважень та ресурсів від державних органів органам місцевого самоврядування є одним із найважливіших напрямків роботи  у процесі проведення реформи місцевого самоврядування.

Необ’єднаними залишаються 16 сільських рад. Тому основною метою зібрання стало обговорення подальших перспектив утворення об’єднаних територіальних громад Славутського району. Було також наголошено, що об’єднання територіальних громад  – процес незворотній. Тому об’єднання має бути основаним не на цифрах та методиках, а на самостійному та добровільному рішенні мешканців громад, з максимальним врахуванням місцевих особливостей. В обговоренні даного питання взяли участь і сільські голови, які озвучили свої пропозиції щодо об’єднання в межах перспективного плану.

Підсумовуючи обговорення, Богдан Маршук рекомендував сільським головам активізувати організаційно-роз’яснювальну роботу з питань утворення ОТГ серед мешканців своїх сільських рад, а також в стислі терміни надати районній робочій групі пропозиції щодо внесення змін до затвердженого проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

 

Альбом: нарада з ОТГ Альбом: нарада з ОТГ Альбом: нарада з ОТГ Альбом: нарада з ОТГ Альбом: нарада з ОТГ Альбом: нарада з ОТГ Альбом: нарада з ОТГ Альбом: нарада з ОТГ Альбом: нарада з ОТГ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/761 | Переглядів: 154Дата публікації: 14:54 14.07.2016