Виїзд працівників Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Хоровецьку сільську раду

Поділитися новиною:

Виїзд працівників Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Хоровецьку сільську раду

12 липня 2016 року працівниками центру здійснено виїзди у села Хоровець, Пашуки та Гута.

“Сім’я є природним середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього. Батько і мати мають рівні права та обов’язки щодо своїх дітей», – зазначено у статті 11 Закону України “Про охорону дитинства”.

Сьогодні, на жаль, не всі батьки сумлінно виконують свої батьківські обв'язки. Багато дітей при живих батьках не мають достатньої уваги та турботи, а деякі залишаються без батьківської опіки (це явище називається соціальне сирітство).

Одним із пріоритетних напрямків роботи Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є раннє виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження соціального сирітства, виховання відповідального батьківства та підвищення виховного потенціалу у батьків.

З метою підтримки родин, попередження виникнення складних життєвих обставин в сім'ях та створення умов для самостійного розв'язання життєвих проблем 12 липня 2016 року працівниками центру здійснено виїзди у села Хоровець, Пашуки та Гута.  “Створення належних умов для повноцінного життя, гармонійного розвитку та попередження сімейного насильства” - тема чергової бесіди з багатодітними родинами, що перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками обговорено питання  відповідальності за виховання, навчання і розвиток дітей, проінформовано про негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, вручено інформаційні буклети з даної тематики.

Наталія Пермінова,

директор Славутського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/753 | Переглядів: 140Дата публікації: 15:28 13.07.2016