ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Столяр Дмитро –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що 28 червня  2016 року  відбулася пожежа двох господарчих будівель, що не використовувались в с. Полянь. Будівлі пошкоджені, прямих збитків нанесено на 5 тис.грн. 3 липня в с. Стригани відбулася лісова пожежа на площі 0,15 г.  Нещасних випадків на пожежах не було. Також 3 липня 2016 року внаслідок несприятливих метеоумов (сильний вітер, дощ, град) у населених пунктах Ганнопільської ОТГ пошкоджено покрівлі на 15 будівлях домогосподарств, а саме: с. Малий Скнит – 11, с. Шатерники – 4.

 Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 279 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 33 виїздів, госпіталізовано 239 хворих , з них прооперовано 36.

 Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» повідомив, що працівники філії на цьому тижні продовжуватимуть працювати над ремонтом доріг у с. Миньківці, та с. Шевченко.

Гетьман Олександр Григорович – директор Славутського району електричних мереж поінформував, що внаслідок поривів вітру було відключено від електропостачання 11 населених пунктів. На сьогодні тривають ремонтні роботи лише по двох населених пунктах - с.Малий Снит та с. Соснівка.

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/733 | Переглядів: 187Дата публікації: 11:07 04.07.2016