На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко
На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко

Поділитися новиною:

На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко

Сьогодні, голова райдержадміністрації Богдан Маршук здійснив виїзний прийом у село Дяків Берездівської ОСТГ. Зі своїми проблемами до посадовця звернулося багато людей.

Селяни висловили своє незадоволення цінами на молоко. «Чому  ціни  на  продукти   зростають,  дорожчає  бензин,  електроенергія,  газ,  а  закупівельні  ціни  на   молоко  у селах  навпаки  - падають.  У  такій  ситуації   виробництво   молочного   продукту  стало  для  селянина  просто   збитковим».

Б. П. Марщук: «Безперечно,  утримання худоби в приватному секторі – тяжка праця. Досить часто це чи не єдине джерело доходів сім’ї через відсутність робочих місць на селі. Тому в межах своїх повноважень районна державна адміністрація неодноразово  зверталися до керівництва молокопереробних підприємств стосовно незадоволення сільського населення з приводу необґрунтованого зниження закупівельних цін на молоко. Але позитивної реакції не відбулося. Органи влади та місцевого самоврядування не мають права втручатися у господарську діяльність підприємств, установ та організацій і регулювати рівень цін. Статтею Законом України «Про ціни і ціноутворення» визначено, що ціни є вільними, встановлюються суб’єктами господарювання самостійно за згодою сторін на всі товари, крім тих, щодо яких здійснюється державне регулювання цін. Я буду піднімати дане питання на рівні області».

Місцеві жителі поскаржились також, що великогабаритні  вантажівки ТОВ «Акріс Агро»    розбивають сільські дороги.   Богдан Петрович пообіцяв посприяти щодо підписання соціальної угоди між ОСТГ та  ТОВ «Акріс Агро» де буде включено питання  ремонту доріг.

 

По завершенню прийому голова райдержадміністрації в с. Ганнопіль взяв участь у   плановому огляді готовності до пожежонебезпечного періоду пожежних автомобілів  сільськогосподарських підприємств та місцевих пожежних команд, що несуть свою службу на території району. 

 

Альбом: На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко Альбом: На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко Альбом: На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко Альбом: На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко Альбом: На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко Альбом: На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко Альбом: На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко Альбом: На Славутчині селяни скаржаться на низькі ціни на молоко
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/710 | Переглядів: 199Дата публікації: 15:56 22.06.2016