НОВІ ПЕНСІЙНІ ПОСВІДЧЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
  НОВІ ПЕНСІЙНІ ПОСВІДЧЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Поділитися новиною:

НОВІ ПЕНСІЙНІ ПОСВІДЧЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій та всіх видів соціальної допомоги та компенсацій, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюватимуться виключно через установи «Ощадбанк».

Паралельно буде проводитись емісія платіжних карток, які одночасно являтимуть собою пенсійне посвідчення. При цьому якщо особа одержить таке посвідчення, то пенсійне посвідчення загальновстановленого зразка їй не видаватиметься.

Для виготовлення електронного посвідчення пенсіонер повинен особисто звернутись до відповідного територіально органу Пенсійного фонду України та надати наступні документи: заяву про виготовлення пенсійного посвідчення (платіжної картки); паспорт; довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи; довідку тимчасово переміщеної особи; фотокартку.

Нове посвідчення буде виготовлятись на ім’я особи, якій призначено пенсію, та міститиме інформацію про власника, вид пенсії, групу, причину інвалідності й строк, на який встановлено інвалідність, а також електронний цифровий підпис особи.

Нове пенсійне посвідчення використовуватиметься як платіжна картка до закінчення строку її дії, або в разі закінчення строку призначення пенсії. Якщо строк призначення пенсії буде через 3 роки подовжено, то відбуватиметься емісія нового посвідчення.

За додатковою інформацією звертись за тел. 7 03 59

 

 

Славутське об’єднане управління Пенсійного фонду України            

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/699 | Переглядів: 163Дата публікації: 12:58 17.06.2016