ПРОВЕДЕНО АРХІВНИЙ УРОК
ПРОВЕДЕНО АРХІВНИЙ УРОК

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО АРХІВНИЙ УРОК

15 червня 2016 року 42 вихованці пришкільного оздоровчого табору з денним перебуванням «Веселковий дивограй» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 разом з вихователями та директором табору Підручною Г.О побували на архівному уроці, який підготували для них працівники архівного відділу Славутської райдержадміністрації

Основною метою уроку було познайомити учнів з роботою архіву, його призначенням, а також показати, як дослідники використовують архівні документи і архівні фонди в написані книг про Славутчину.

 Начальник відділу Ткачук Л.В. познайомила дітей зі специфікою роботи  архіву, розповіла чому виникла необхідність зберігати документи в  архівах, що таке сучасний архів і які бувають архіви, а також розказала яку  роль відіграє наш архів в житті жителів нашого міста та району.

Головний спеціаліст відділу Семенюк Н.М. розповіла про склад і зміст документів, що зберігаються в архіві, познайомила з правилами зберігання документів.

Бесіда супроводжувалась демонстрацією архівних документів: підшивками газети «Трудівник Полісся», старовинними фотографіями, книгами тощо.

Працівники архівного відділу запрошують відвідати архів і інших учнів загальноосвітніх шкіл.

Адже такі уроки та екскурсії сприяють розширенню кругозору дітей, формуванню інтересу до історії рідного краю, виховують патріотизм і цікавість до дослідницької роботи, а також сприяють позитивному спілкуванні один  з одним у неформальній обстановці.

В кінці даного заходу діти подивились сховище для зберігання архівних документів та потримали в руках ту частинку історії нашої держави, що зберігають державні службовці. Найбільший інтерес у вихованців викликали старі фотографії. 

Альбом: ПРОВЕДЕНО АРХІВНИЙ УРОК Альбом: ПРОВЕДЕНО АРХІВНИЙ УРОК Альбом: ПРОВЕДЕНО АРХІВНИЙ УРОК Альбом: ПРОВЕДЕНО АРХІВНИЙ УРОК Альбом: ПРОВЕДЕНО АРХІВНИЙ УРОК
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/695 | Переглядів: 132Дата публікації: 13:58 16.06.2016