ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Яцюк Володимир  –   начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 06.06.16 року по 13.06.16 року зареєстровано 40 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 4: 1 факт крадіжки,  інші   тілесні ушкодження та 2 факти раптової смерті.

Столяр Дмитро –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що на території району протягом тижня сталося три пожежі. 8 червня   2016 року  відбулася пожежа допоміжної будівлі житлового будинку в с. Комарівка. 10 червня в с. Ташки (обслуговуючий кооператив Славутського садівничого товариства «Сад») загорівся металевий вагончик. 11 червня в с. Гута горів сінник. Пожежі  локалізовано. Причина пожеж - коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем, дитячі пустощі з вогнем.  Нещасних випадків на пожежах не було.

Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 224 хворих. Двоє  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 29 виїздів, госпіталізовано 188 хворих , з них прооперовано 30.

 Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» повідомив, що працівники філії на цьому тижні продовжуватимуть працювати над ліквідацією ямковості на дорогах загального користування.

Малищук Алла  –  заступник начальника Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України поінформувала присутніх, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. Проте, збільшилось кількість громадян, що звертаються за роз’ясненнями, щодо виплати пенсії з новим перерахунком.

 Чубок Павло начальник Управління Держгеокадастру у Славутському районі Хмельницької області доповів, що 14 червня з 10.00 до 12.00 в м. Славута прийматиме громадян начальник головного управління  Держгеокадастру в Хмельницькій області Петровський Петро Анатолійович.

 

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/686 | Переглядів: 247Дата публікації: 10:41 13.06.2016