Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації
Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації

8 червня відбулося чергове засідання Громадської Ради при Славутській райдержадміністрації

У засіданні взяли участь  голова райдержадміністрації Б. Маршук, перший  заступник голови райдержадміністрації О. Мельник, заступник голови райдержадміністрації П. Притуляк, керівник апарату райдержадміністрації І. Крутенчук, члени Громадської ради, заступник начальника Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України А. Малищук, представник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Д. Столяр, голова Берездівської об’єднаної сільської  територіальної громади В. Васьківський, ЗМІ.

Відповідно до  порядку денного  члени Громадської ради  заслухали заступника начальника Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України А. Малищук про роботу  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.  Звернувся до членів Громадської ради та до Алли Василівни присутній на засіданні житель с. Улашанівка. Він розповів, що йому не вірно нараховано розмір пенсії, що звертався у різні інстанції і просив членів Громадської ради допомогти йому  вирішити цю проблему.

Обговорюючи питання роботи Філії "Славутський маслоробний комбінат" ПП "Консалтингова фірма "Прометей" учасники зібрання висловили своє занепокоєння тим, що дане підприємство являється об’єктом підвищеної небезпеки, там є аміак. Заслухали з цього приводу  представника   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Д. Столяра. Вирішили: подати пропозицію керівництву РДА про створення робочої групи для здійснення перевірки щодо додержання даним  суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

Розповів про роботу, що проводилась  протягом 6 місяців у Берездівській об’єднаній територіальній громаді та відповів на всі запитання членів Громадської ради голова даної громади В. Васьківський.

 Піднімалося також питання на засіданні про випадки відстрілу собак у с. Бачманівка. Вірішили: направити запит до відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області щодо розслідування даної справи.

Наступним питанням на порядку денному - організація відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2016 року про що проінформували  заступник голови райдержадміністрації П.Притуляк та голова Берездівської ОТГ В. Васьківький.

На  завершення членами Громадської ради  було прийнято ряд рішень, направлених на покращення організації роботи Громадської ради.

 

Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала Громадська рада при Славутській райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/678 | Переглядів: 131Дата публікації: 13:46 09.06.2016