ІІ тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників СЗК
ІІ тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників СЗК

Поділитися новиною:

ІІ тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників СЗК

Днями в Крупецькому сільському будинку культури серед працівників сільських закладів культури був проведений районний етап обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією»-«Живе в душі мистецтва таїна!»

8 переможців зональних турів районних конкурсів змагалися в 3-х номінаціях: «Будемо знайомі»,  «Ваш вихід, маестро!», «Домашнє завдання (пісні, легенди, цікава інформація з історії рідного краю).

З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Валентина Бражук, яка наголосила на важливості такого конкурсу, що дає змогу розкрити здібності, таланти і чесноти працівників сільських закладів культури, а також побажала щастя, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів.

Підводячи підсумки конкурсу представники журі поділилися враженнями від побаченого і відмітили, що дуже приємно бачити серед сьогоднішніх учасників конкурсу людей творчих, майстерних, які вміють показати результати своєї діяльності. А далі було нагородження  переможців.

На високому рівні зарекомендували себе працівники Марачівського, Колом`євського, Лисиченського сільських клубів, Крупецького сільського будинку культури. За оцінками журі конкурсу завідувач Полянським СК Людмила Мельник буде представляти Славутський район на обласному конкурсі «Кращий за професією», який відбудеться у вересні у Славутському районному будинку куьтури.. Тож бажаємо переможниці вибороти перше місце і на обласному конкурсі.

 

Альбом: ІІ тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників СЗК Альбом: ІІ тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників СЗК Альбом: ІІ тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників СЗК Альбом: ІІ тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників СЗК Альбом: ІІ тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників СЗК
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/672 | Переглядів: 200Дата публікації: 08:44 07.06.2016