ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Яцюк Володимир  –   начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 30.05.16 року по 05.06.16 року зареєстровано 49 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6: 3 факти крадіжок та інші   тілесні ушкодження, злочин проти довкілля та факт раптової смерті.

Столяр Дмитро –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що 26 травня  2016 року  відбулася пожежа житлового будинку в с. Красносілка. 1 червня в с. Марачівка в одному з дворогосподарств загорілась літня кухня. Пожежі  локалізовано. Причина пожеж - коротке замкнення електромережі. Нещасних випадків на пожежах не було.

Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 244 хворих. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 27 виїздів, госпіталізовано 220 хворих , з них прооперовано 27.

 Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області інформував присутніх про наповнення  Державного (104%)   та місцевого (110 %) бюджетів у травні 2016 року.        

 Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» повідомив, що працівники філії на цьому тижні продовжуватимуть працювати над ліквідацією ямковості на дорогах загального користування. У травні було освоєно коштів на суму 550 тис. гривень.

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/671 | Переглядів: 175Дата публікації: 16:57 06.06.2016