Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області 2016
Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області 2016

Поділитися новиною:

Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області 2016

Один раз на рік державні службовці Хмельницької області залишають свої робочі кабінети, одягають спортивну форму та грають у спортивні ігри. Все це проходить в рамках проведення Спартакіади серед державних службовців Хмельницької області.

Так сталося і цього року, 4 червня 2016 року відкривали Спартакіаду  державних службовців в Спорткомплексі «Поділля» м. Хмельницького. У змаганнях прийняла участь і делегація держслужбовців з Славутського району.

Після урочистої частини державні службовці районів  випробували  себе у 5 видах спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахмат.   За результатами змагань в середньокомандних заліках переможцями стали: серед райдержадміністрацій – Красилівська районна державна адміністрація;

серед територіальних підрозділів центральних органів державної влади та інших органів – Головне управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області.

Основне завдання спартакіади - залучення держаних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності. 

Спартакіада пройшла успішно та досягнуто найголовнішого результату - це здоровий та активний відпочинок держслужбовців в дусі взаєморозуміння і дружби. 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/668 | Переглядів: 290Дата публікації: 11:15 06.06.2016