ПРАЦІВНИКАМИ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО РЕЙД- ПЕРЕВІРКУ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ, ЩО ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ
ПРАЦІВНИКАМИ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО РЕЙД-
ПЕРЕВІРКУ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ, ЩО ОПИНИЛИСЬ
В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Поділитися новиною:

ПРАЦІВНИКАМИ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО РЕЙД- ПЕРЕВІРКУ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ, ЩО ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

2 червня 2016 року комісією у складі працівників Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації та Полянської сільської ради на території сіл Полянь, Колом'є обстежено умови проживання 2 сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, 2 сімей опікунів та здійснено перевірку використання державної соціальної допомоги при народженні дитини у 2 родинах.

В ході обстеження основна увага зверталась на наявність у дітей окремого спального місця, місця відпочинку та навчання, одягу відповідно до віку та сезону тощо. В ході проведення перевірки з’ясовувалось ставлення батьків до дітей, підходи до виховання і розвитку, наявність емоційного контакту між дітьми та батьками, психологічні проблеми у стосунках між членами сім'ї, проблеми у вихованні дітей. 

З батьками та опікунами проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання, навчання, утримання дітей, щодо цільового використання одноразової грошової допомоги при народженні дітей та державної соціальної допомоги одиноким матерям, проінформовано про соціальні послуги, що можуть надаватись суб'єктами із соціального роботи та можливості оздоровлення та відпочинку дітей у літній період. Також діти отримали солодкі подарунки, приурочені Міжнародному Дню захисту дітей.

За результатами обстежень комісією  зроблено висновок, що умови проживання усіх дітей у сім’ях є задовільними, порушень прав дітей не виявлено, батькам та опікунам рекомендовано надалі добросовісно виконувати свої обов’язки, дбати про дітей, їх здоров’я, фізичний, розумовий та духовний розвиток. Одній багатодітній сім'ї запропоновано соціальний супровід з метою сприяння в оформленні державної соціальної допомоги, пільг та субсидій.

 

Н. Пермінова,

районний центр соціальних служб

для сім'ї, дітей та молоді

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/665 | Переглядів: 291Дата публікації: 14:51 02.06.2016