Засідання спостережної комісії при Славутській райдержадміністрації
Засідання спостережної комісії при Славутській райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання спостережної комісії при Славутській райдержадміністрації

30 травня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Притуляка П.П. відбулось чергове засідання спостережної комісії при Славутській райдержадміністрації. На засіданні розглянуто ряд важливих питань щодо осіб, які відбули покарання в місцях позбавлення волі і громадян, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі та участь суспільства в їх соціальній адаптації

Начальник служби у справах дітей С. Мороз проінформував членів комісії про профілактичну роботу, яка здійснюється службою із неповнолітніми, що мають проблеми із законом. Він зазначив, що в ході даної роботи спільно з Славутським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснюються виїзди за місцем проживання неповнолітніх, з дітьми та їх батьками проводяться бесіди щодо запобігання повторному вчиненню правопорушень та злочинів. Батькам роз'яснюються  основні аспекти формування відповідального батьківства та здорового способу життя, попередження рецедивів негативних явищ, асоціальної або ризикованої поведінки неповнолітніх.

 Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н. Пермінова доповіла про соціальну роботу з особою, що звільнилась з місць позбавлення волі у квітні 2016 році та проживає в одному із сіл району, зазначивши, що працівниками центру спільно з сільським головою обстежено умови проживання даного громадянина. За результатами відвідування встановлено, що особа повернулась у нормальну, благополучну родину, де створені всі умови для його соціальної адаптації у суспільстві, є матеріальна та моральна підтримка рідних та близьких. З особою та членами його родин проведено профілактичні бесіди з метою запобігання скоєння повторного злочину, проінформовано з соціально-правових питань.

 

 

Н. Пермінова,

секретар спостережної комісії.      

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/659 | Переглядів: 155Дата публікації: 10:44 31.05.2016