ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що 26 травня загорівся житловий  будинок в с. Улашанівка. Пожежу площею 70 метрів  квадратних було локалізовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено: покриття по дерев’яній обрешітці на площі 70 метрів квадратних, холодильник, мікрохвильова піч, частково перекриття на площі 6 метрів квадратних. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Нещасних випадків на пожежі не було.

Рабченюк Вадим  –  представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 23.05.16 року по 30.05.16 року зареєстровано 50 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 3: 1 факт крадіжок, інші  тілесні  ушкодження та факт раптової смерті.

Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 261 хворий. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 29 виїздів, госпіталізовано 224 хворих , з них прооперовано 29.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» повідомив, що працівники філії працюють над ліквідацією ямковості на дорогах загального користування, на цьому тижні продовжують працювати на ділянці дороги «Малий Скит - Красносилка». З метою поліпшення дорожньої мережі Славутською філією „Райавтодор“ на проведення ремонтних робіт автомобільних доріг з початку року  освоєно коштів на суму 1млн. 200 тис.  грн.

Коваль Раїса – начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України поінформувала присутніх, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. Проте, збільшилось кількість громадян, що звертаються за роз’ясненнями, щодо виплати пенсії з новим перерахунком.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/656 | Переглядів: 174Дата публікації: 16:21 30.05.2016