Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Поділитися новиною:

Свято Останнього дзвоника

27 травня в усіх навчальних закладах Славутського району відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2015-2016 навчального року.

Традицiйно, по-особливому родинно  i тепло пройшло це свято у Крупецькому НВК. Аби привітати школярів, сюди завітали голова райдержадміністрації Б. Маршук, в.о. завідуючої методичним кабінетом відділу освіти Сдавутської РДА  Ж. Зубова, сільський голова В. Михалюк, батьки, підприємці.

На почесному місці,  у вишиванках, перев’язані випускними стрічками разом із класним керівником – випускники, саме на їхню адресу линуло  найбільше теплих слів. А вони зі сльозами на очах дякували учителям та вихователям, адміністрації школи за перші незабутні уроки життя.

Першою привітала усіх присутніх директор школи Тетяна Миколаївна Бережна та за традицією вручила учням похвальні листи, а педагогам  - грамоти. 

Із теплими словами вітань до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Богдан Петрович Маршук. Він  наголосив, що цей навчальний заклад є одним із кращих шкіл району, а також привітав педагогічний колектив, батьків із святом і побажав міцного здоров’я, достатку, сімейного затишку і багополуччя, а випускникам – успішно скласти випускні і вступні іспити, обрати  правильну   життєву  дорогу, аби була вона щасливою. Богдан Петрович виконав почесну місію - вручення дипломів та подяк Міністерства освіти та науки України, департаменту освіти Хмельницької та Одеської ОДА.

Також із закінченням навчального року привітали усіх присутніх в.о. завідуючої методичним кабінетом відділу освіти Сдавутської РДА  Ж. Зубова, сільський голова В. Михалюк.
Від імені першої вчительки з найкращими побажаннями виступила Король Валентина Анатоліївна, теплі слова адресувала випускникам та їхнім батькам Наталя Павлівна Дмитришина, класний керівник 11 класу,  а від імені батьків - мама Любов Іванівна Свєцька.

Для усіх присутніх 11 клас залишив на згадку про себе пісню та проникливі рядки.  Випускники попрощалися зі шкільною скрипучою партою, випустили у вирій кульки, дали останній дзвінок та подарували усім прощальний вальс. 

 

Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/648 | Переглядів: 221Дата публікації: 15:44 27.05.2016