До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

Поділитися новиною:

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

В рамках реалізації заходів програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма) та з метою фінансової підтримки суб’єктів підприємницької діяльності рішеннями сесій Хмельницької обласної ради у 2016 році передбачено виділення коштів на пільгове кредитування суб’єктів підприємництва за рахунок обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів (бізнес-планів) у пріоритетних напрямках діяльності, визначених Програмою.

Фінансово-кредитна підтримка надається через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області (далі – Фонд) на умовах:

- конкурсного відбору інвестиційних проектів (бізнес-планів);

- співфінансування інвестиційного проекту (бізнес-плану) за рахунок власних коштів (майнової участі);

- забезпечення фінансових зобов’язань (застави);

- на термін від одного до трьох років.

Детальні умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва за рахунок коштів обласного бюджету, електронна версія якого розміщена у рубриці “Фінансово-кредитна підтримка” розділу “Регуляторна     політика, підприємництво” офіційного сайту облдержадміністрації                 (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4155).

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись у Фонд за адресою:       м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, каб. 401, тел. (097) 33-71-635,                    (0382) 79-57-81. Контактна особа – Бачинська Інна Анатоліївна.

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/640 | Переглядів: 135Дата публікації: 13:47 26.05.2016