Тандему бізнесу й благодійності на Шепетівщині – 170!
Тандему бізнесу й благодійності на Шепетівщині – 170!

Поділитися новиною:

Тандему бізнесу й благодійності на Шепетівщині – 170!

Нещодавно, 20 травня, відбулася надзвичайно важлива подія в історії Подільського краю – ТОВ «ТД «Шепетівський цукор» відзначив 170-річницю свого заснування. Підприємство – найстарше в Хмельницькій області, проте це дає йому лише плюси: багаторічний накопичений досвід та набутий потенціал спонукає до постійного вдосконалення і розвитку.

Ще у далекому 1843 році князь Євген Сангушко заклав перший камінь у фундамент майбутнього лідера «солодкої» галузі Західної України почавши будувати цукроварню, яка в 1846 році дала свою першу продукцію. За понад півтора століття існування тутешня реліквія пам’ятає й об’єднує 8 поколінь цукровиків, які, незважаючи на виклики історії та економіки, живуть своєю справою. І комбінат, ніби фенікс, відроджується після тотальної пожежі на початку 20-го століття, відбудовується після 2-ї світової війни, виживає в період 90-х…

Нове життя в підприємство вдихнув Сергій Буряк, депутат Верховної ради 6-и скликань, який у 2002 році ризикнув зробити інвестиції в підприємство цукрової галузі, які на той час масово вирізалися на металолом. Він же залучив молодого професійного менеджера Миколу Агаркова на посаду генерального директора. Їх інноваційні підходи до виробництва, збереження та розвиток стали хорошим стимулом для відновлення успішних позицій на вітчизняному та міжнародному ринках.

За словами Сергія Буряка, інакше й бути не могло, адже інвестиції в цукропереробну галузь краю – це, першою чергою, забезпечення місцевих жителів робочими місцями й стабільним доходом:

  • Шепетівський цукровий завод – це бізнес, але бізнес із соціальним обличчям, це надзвичайно велика відповідальність перед людьми, які нам повірили й вклали максимум своїх зусиль у відродження підприємства. Це й продукує той визначальний фактор, який спонукає нас втілювати масштабні соціальні проекти, розвивати інфраструктуру та покращувати добробут краян.

            Підтвердженням цьому є й те, що напередодні свого ювілею керівництво заводу зробило надзвичайний подарунок місту – вклало в капітальний ремонт Шепетівського реабілітаційного центру для діток-інвалідів близько 2 мільйонів гривень. Відтепер пройти лікувальну терапію та реабілітаційні процедури зможе ще більша кількість дітей з обмеженими можливостями, але такими безмежними й щирими серцями.

            Славна історія і сталий розвиток Торгового дому «Шепетівський цукор» сьогодні не викликають жодних питань, бо відповідь, продукована часом й діями, – одна: коли люди діляться своєю енергією любові й добра з оточуючими, то вона повертається до них сторицею і породжує всеохоплюючу силу. Силу рухатись вперед, розвиватись і ніколи не зупинятись на досягнутому.

  • У нас вистачає досвіду та є злагоджений колектив, який любить свою роботу і вболіває за підприємство. Це досвідчені працівники, які мають неоціненні знання та натхнення, адже працюють тут десятками років, та молодь, яка насичує енергією й новими ідеями робочу атмосферу. І те, що ми святкуємо сьогодні своє 170-річчя, – заслуга кожного, хто своєю щоденною працею підіймає цукрову галузь регіону на якісно новий рівень, – впевнений Микола Агарков.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/635 | Переглядів: 147Дата публікації: 16:21 24.05.2016