ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що за тиждень  на території району надзвичайних подій не сталося.

Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 258 хворих. Троє  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 37 виїздів, госпіталізовано 217 хворих , з них прооперовано 28.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що склалася складна ситуація в районі із забезпеченням  інсуліном хворих на цукровий діабет. Ситуація може дуже ускладнитися. На кону життя людей, які хворі на дуже складну хворобу

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області інформував присутніх про наповнення  Державного   та місцевого бюджетів у  травні 2016 року (планується виконання). Проблемним питанням залишається сплата податку військовим лісгоспом.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» повідомив, що працівники філії працюють над ліквідацією ямковості на дорогах загального користування, на цьому тижні продовжують працювати на ділянці дороги «Нетішин – Шепетівка».

Коваль Раїса – начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України поінформувала присутніх, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. В приміщенні управління Пенсійного фонду України проводиться своїми силами ремонт.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/631 | Переглядів: 144Дата публікації: 14:52 23.05.2016