«Європейські свята та традиції!»
«Європейські свята та традиції!»

Поділитися новиною:

«Європейські свята та традиції!»

20 травня в районній бібліотеці відбувся захід присвячений Дню Європи, який святкується в Україні з травня 2005р.

Європа – континент різних традицій та мов, але водночас спільних цінностей. Тут створено Європейський союз, який зберігає ці цінності, заохочує до співробітництва між народами Європи, сприяє єдності, зберігаючи розмаїття кожної окремої країни. Зникли кордони та бар’єри, що розділяли народи Європи. Громадяни країн – членів ЄС можуть вільно пересуватися, навчатися та працювати в будь-які країні Європейського союзу.

         Кожна країна розвивається свої шляхом, віками формується її культура, мова, менталітет. Як у світі немає абсолютно схожих людей, так у кожної країни є щось своє, що вирізняє її з – поміж інших країн. Музика Бетховина та режим, порядок і точність – це Німеччина; прекрасні килими та шоколад – Бельгія; оливи, яскраві видовища та запальні танці – Іспанія, портрет Джаконди – Італія; фестиваль музики – Шопена – Польща, кубик Рубіка – Угорщина; острів Мадейра – Португалія; віденський вальс та Моцарт – Австрія. Швецію не можна уявити без Карлсона та шведського столу; собаки далматинці та ручка – перо асоціюються з Хорватією; англійський чай та твори Шекспіра – це Велика Британія; парфуми – Франція, танці, кілти та віскі – Ірландія; Санта Клаус та сауна – Фінляндія; боги, міфи та сиртакі – Греція; богемський кришталь – Чехія.

Для того щоб гідно презентувати себе у Європі, потрібно знати історію та традиції європейських країн.

Про традиції народів Європи, присутніх на заході ознайомили ведучі Пирожок І.В. та Тетерук С.В. Захід доповнювала презентація слайдів «Традиції та звичаї країн Євросоюзу», підготувала бібліограф О.Медведюк.

На захід завітав зразково – фольклорний гурт «Перлинка», який презентував «Подорож гурту Європою», та заспівав пісню на польській мові.

 

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/630 | Переглядів: 281Дата публікації: 14:27 23.05.2016