Соціальні працівники відвідали сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах
Соціальні працівники відвідали сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

Поділитися новиною:

Соціальні працівники відвідали сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

16 та 17 травня в селах Цвітоха та Перемишель працівниками Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації відвідано 11 сімей з дітьми.

З метою забезпечення доступу до соціальних послуг найбільш вразливих категорій населення, виявлення та здійснення оцінки потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі сімей учасників антитерористичної операції, їх соціального супроводу, проведення соціально-профілактичної роботи щодо  попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми, а також контролю за цільовим використання допомоги при народженні дитини та допомоги одиноким матерям 16 та 17 травня 2016 року    в селах Цвітоха та Перемишель працівниками Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації відвідано  11 сімей з дітьми.

За результатами візитів фактів нецільового використання державної допомоги не встановлено. Отримуючи соціальну допомогу усі батьки створили належні умови для проживання та виховання дітей, забезпечують їх усім необхідним.

Комісією відвідано 2 родини демобілізованих воїнів АТО з метою здійснення первинної оцінки їх потреб. За результатами оцінки родинам надано соціальні послуги без забезпечення соціального супроводу.

Працівниками соціальних служб обстежено умови проживання однієї сім'ї, у якій виявлено випадок сімейного насильства. Із членами родини проведено виховну бесіду задля  попередження повторного прикрого випадку та запобігання жорстокому поводженню з дітьми.

 

 

Н. Пермінова, директор центру

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/622 | Переглядів: 138Дата публікації: 10:04 19.05.2016