ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Рабченюк Вадим  –  представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 09.05.16 року по 16.05.16 року зареєстровано 38 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5: 4 факти крадіжок та факт нанесення  тілесних ушкодженнь.

Столяр Дмитро –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що за тиждень  на території району надзвичайних подій не сталося.

Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 245 хворих. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 43 виїзди, госпіталізовано 187 хворих , з них прооперовано 28.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що склалася складна ситуація в районі із забезпеченням  інсуліном хворих на цукровий діабет. Ситуація може дуже ускладнитися. На кону життя людей, які хворі на дуже складну хворобу

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області інформував присутніх про наповнення  Державного (117%)  та місцевого (121%)  бюджетів у  травні 2016 року.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» повідомив, що  погашено заборгованість по зарплаті працівникам філії «Райавтодор» за березень та виплачено аванс за квітень. Працівники філії працюють над ліквідацією ямковості на дорогах загального користування, на цьому тижні працюватимуть на ділянці дороги «Нетішин – Шепетівка».

Коваль Раїса – начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України поінформувала присутніх, що з 1 травня у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму. Відповідно до зазначених законодавчих норм перераховано пенсії 15798 пенсіонерам, які перебувають на обліку в Славутському об’єднаному управлінні ПФУ, що становить 87,4% від загальної кількості одержувачів пенсій. Середній розмір підвищення склав 52,05 грн., додаткова потреба на виплату пенсій зросла на 822,3 тис. грн., відповідно на забезпечення виплати пенсій в травні жителям Славутського регіону буде спрямовано 27,0 млн. грн. Пенсії перераховані автоматизованим шляхом за матеріалами пенсійних справ, без необхідності подання пенсіонерами заяв та будь-яких інших додаткових документів.

Гринко Мар'яна - началник  управління соціального захисту населення райдержадміністрації розповіла, про зміни умов отримання житлових субсидій з 1травня 2016 року у зв'язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 28 лютого 2015 року № 106 .

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Богдан Маршук подякував всім за  роботу та побажав гарного робочого тижня.

 

 

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/612 | Переглядів: 132Дата публікації: 17:18 16.05.2016