Під час апаратного навчання обговорили зміни, передбачені ЗУ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»
Під час апаратного навчання обговорили зміни, передбачені ЗУ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»

Поділитися новиною:

Під час апаратного навчання обговорили зміни, передбачені ЗУ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»

13 травня відбулося апаратне навчання працівників райдержадміністрації. Керівник апарату Ігор Крутенчук ознайомив присутніх з основними засадами нового Закону України «Про державну службу», акцентуваши увагу на перших трьох розділах даного закону, прийнятого Верховною Радою України 10 грудня 2015 року (№ 889-VІІІ), що набрав чинності з 1 травня 2016 року.

Перший заступник голови райдержадміністрації О. Мельник зупинився на питанні «Служба управління персоналом державного органу» та ознайомив присутніх з типовим положенням про службу.

Закон України «Про державну службу» визначає принципи, правові та організаційні засади забезпечення публічної, професійної, політично неупередженої, ефективної, орієнтованої на громадян державної служби, яка функціонує в інтересах держави і суспільства, а також порядок реалізації громадянами України права рівного доступу до державної служби, що базується на їхніх особистих якостях та досягненнях.

За Законом політичні посади і посади державних службовців чітко розмежовані, окремі категорії посад виводяться з державної служби. Таким чином обмежується політичний вплив на державних службовців.

Набір кадрів відбувається лише через «прозорі» конкурси. Законом визначається процедура створення комісії, яка обиратиме державних службовців. Крім того представники громадянських об’єднань, наукових установ та інші експерти, які входять до складу конкурсної комісії, відтепер підпадають під дію Закону «Про запобігання корупції» і повинні оприлюднювати свої декларації.

Внесено суттєві зміни в розподіл посад державної служби на категорії та ранги. В структурі оплати праці державних службовців збільшено вагу посадового окладу, чітко прописано систему заохочень та соціальних гарантій.

 

Альбом: Під час апаратного навчання обговорили зміни, передбачені ЗУ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ» Альбом: Під час апаратного навчання обговорили зміни, передбачені ЗУ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ» Альбом: Під час апаратного навчання обговорили зміни, передбачені ЗУ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ» Альбом: Під час апаратного навчання обговорили зміни, передбачені ЗУ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ» Альбом: Під час апаратного навчання обговорили зміни, передбачені ЗУ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/607 | Переглядів: 213Дата публікації: 10:30 16.05.2016