Відбулася сесія районної ради
Відбулася сесія районної ради

Поділитися новиною:

Відбулася сесія районної ради

12 травня відбулося пленарне засідання 5 сесії Славутської районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови райдержадміністрації, сільські голови та голови ОТГ, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,працівники виконавчого апарату районної ради та інші. Вів пленарне засідання голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На пленарному засіданні  депутатами районної ради  розглянуті 25 питань та прийняті відповідні рішення.  Серед них основні: звіт про виконання Програми подолання та запобігання бідності в Славутському районі до 2016 року за 2015 рік; звіт про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Славутському районі на 2015-2016 роки за 2015 рік;  внесено зміни: до  районного  бюджету на 2016 рік,   до Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Славутському районі на 2015-2018 роки,   до Положення про порядок відшкодування пільг з послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян; затверджено Програму економічного та соціального розвитку Славутського району на 2016 рік та Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Славутському районі на 2015-2016 роки за 2015 рік.  

 Присвоєно ім'я Володимира Марковського Улашанівському навчально - виховному комплексу "дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Славутської районної ради Хмельницької області.

Крім того, депутати вирішили звернутися до  Верховної Ради України: щодо збільшення обсягу медичної субвенції з державного бюджету для утримання закладів охорони здоров’я Славутського району та  щодо харчування дітей 1-4 класів загальноосвітніх шкіл за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету.

 

Рішення V сесії районної ради:  

http://slrada.org.ua/rishennya-rajonnoi-radi/sesii-rajonnoi-radi-somogo-sklikannya/plenarne-zasidannya-pyatoi-sesii-rajonnoi-radi/ 

 

Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/603 | Переглядів: 157Дата публікації: 08:43 13.05.2016