Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Поділитися новиною:

Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня в населених пунктах району відбулися урочистості, мітинги, покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     9 травня Старокривинська громада зібралася для того, щоб відзначити 71-річницю Перемоги у Другій Світовій війні, вшанувати подвиг українського народу, віддати шану всім борцям проти нацизму та згадати про загиблих воїнів і жертв війни. На мітингу біля пам’ятника Невідомому солдату були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, діти війни, школярі Старокривинського НВК,  громадськість села.

    Зі словами вітання до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації О. Мельник, сільський голова В.Малинюк, директор Старокривинського НВК Т. Сімчук

      Олександр Вікторович Мельник привітав зі святом всіх тих, хто врятував честь, свободу і незалежність України, хто на фронті і в тилу, в партизанських загонах і підпіллі наближав День Перемоги, хто в важкі повоєнні роки відбудовував і творив наше сьогоднішнє мирне життя.

-  У цей сонячний та світлий день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала ця жахлива війна. Ми — українці! І ми ніколи не забудемо подвиг своїх дідів та батьків у Другій світовій війні. Низько вклоняюся та висловлюю глибоку шану ветеранам, котрі вибороли перемогу для нашої держави. Бажаю всім здоров’я, щастя, добра, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, творення на благо нашого спільного дому – Великої України! - такі слова вітання адресував Олександр Вікторович до громади с. Старий Кривин.

 На мітингу відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату, після чого присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих солдатів.

   По завершенню мітингу на всіх присутніх чекав святковий концерт, підготовлений самодіяльними артистами місцевого  Будинку культури та учнями Старокривинського НВК.

 

 

 

 

 

 

 

Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Районні заходи до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/592 | Переглядів: 141Дата публікації: 08:14 10.05.2016