Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука із Днем пам’яті і примирення та 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука із  Днем пам’яті і примирення та 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука із Днем пам’яті і примирення та 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні ветерани війни, дорогі земляки! Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі.

Сімдесят один рік  тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці, серед яких були наші земляки, в різних арміях самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога. 

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.

Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя.

Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу. Здоров’я всім, родинного тепла і довгих років життя.

Слава Україні! Героям Слава!

 
 
 
 
          Голова райдержадміністрації                                                                              Б. Маршук
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/591 | Переглядів: 192Дата публікації: 16:09 06.05.2016