Поліський передзвін
Поліський передзвін

Поділитися новиною:

Поліський передзвін

5 квітня в приміщенні районного Будинку культури відбувся черговий фестиваль-конкурс народного мистецтва «Поліський передзвін».

Відкрила конкурс завідувач сектору культури та туризму Славутської районної державної адміністрації Валентина Бражук. Вона   привітала усіх присутніх в залі з Великодніми святами, побажала учасникам «Поліського передзвону» вдалих виступів, натхнення та удачі для перемоги. Цікавими та колоритними  виявилися представлені  композиції учасниками сільських закладів культури.

Важко було вибрати серед  творчих номерів найдостойніших. Однак за результатами оцінок журі Гран-прі фестивалю-конкурсу «Поліський передзвін» отримали учасники художньої самодіяльності  збірна Крупецького СБК та Колом'євського СК з представленим обрядом «Колодій». Перше місце  отримав колектив Полянського СК за обряд «Веснянки». На друге місце заслужив колектив Старокривинського СБК, який представив обряд «Наряжання куща», а третє місце дісталося учасникам художньої самодіяльності Улашанівського СБК за уривок замішування короваю.

Отож, переможці збірна Крупецького СБК та Коломєвського СК та  колектив Полянського СК братимуть участь  у 2 турі  обласного конкурсу народних обрядів «Стелися барвінку», що проходитиме у місті Ізяслав.

 

Альбом: Поліський передзвін Альбом: Поліський передзвін Альбом: Поліський передзвін Альбом: Поліський передзвін
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/588 | Переглядів: 180Дата публікації: 11:12 06.05.2016