Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 26 квітня під головуванням голови райдержадміністрації Б. Маршука, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації

На засіданні комісії розглядались питання неналежного виконання батьківських обов’язків,  доцільності позбавлення батьківських прав батьків, що ухиляються від виконання своїх обов'язків, надання дозволів на здійснення правочинів стосовно нерухомого майна,  а також  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

 

Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/573 | Переглядів: 176Дата публікації: 08:27 27.04.2016