Відбулось чергове засідання районної спостережної комісії при Славутській райдержадміністрації
 
Відбулось чергове засідання 
районної спостережної комісії при Славутській райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання районної спостережної комісії при Славутській райдержадміністрації

З метою організації контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі та тих, що звільнились з місць позбавлення волі, надання їм різного виду допомоги діє районна спостережна комісія. 26 квітня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Притуляка П.П. відбулось чергове засідання комісії.

 В порядку денному розглянуті питання про здійснення громадського контролю за особами, що повернулись з місць позбавлення волі та постановку на облік спостережної комісії осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі. 

Було зазначено, що соціальна допомога такій категорії осіб має бути спрямованою на досягнення позитивних змін в їхніх міркуваннях, соціальній позиції та поведінці. Для більш ефективної роботи спостережної комісії потрібно гуманне ставлення до даної категорії населення, зацікавленість суспільства, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема голів сільських рад, в наданні допомоги по влаштуванні побуту, їх працевлаштуванні та інших суспільно важливих питаннях.

 

 

Н. Пермінова,

директор Славутського районного

центру соціальних служб для сім'ї,

дійте та молоді, секретар спостережної комісії 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/571 | Переглядів: 145Дата публікації: 14:12 26.04.2016