Засідання робочої групи з врегулювання ситуації, що склалася на території Улашанівської сільської ради в результаті розробки кар'эру ПП «Консталь»
Засідання робочої групи з врегулювання  ситуації, що склалася на території Улашанівської сільської ради в результаті розробки кар\

Поділитися новиною:

Засідання робочої групи з врегулювання ситуації, що склалася на території Улашанівської сільської ради в результаті розробки кар'эру ПП «Консталь»

25 квітня під керівництвом голови райдержадміністрації Б. Маршука відбулося засідання робочої групи з врегулювання ситуації, що склалася на території Улашанівської сільської ради в результаті розробки кар'эру ПП «Консталь». На засідання робочої групи було запрошено представників Славутського відділу поліції, прокуратури, громади с. Улашанівка.

(24 квітня у м. Славута пройшла акція протесту. Громадяни  у кількості 30- 40 чоловік перекрили дорогу по трасі «Славута – Шепетівка»,  заблокувавши рух автомобілів на 3 години (з 15.00 до 18.00), таким чином висловивши невдоволення щодо роботи пісчаного кар’єру у с. Улашанівка).

Розпочав засідання робочої групи голова райдержадміністрації Б. Маршук. Він звернувся до представників улашанівської громади, ПП «Кансталь»  закликавши їх вирішувати всі  питання в правовому полі.

Було заслухано всі сторонни конфлікту.

Члени Улашанівської громади розповідали, що депутати 7 скликання 05.09.12 для ПП «Консталь» давали дозвіл лише на геологічне вивчення. А ПП «Кансталь» на території Улашанівської сільської ради  видобуває пісок (глибина 18-20 м), кремній (товщина шару 4-5 м.), сапоніти (товщина шару сягає 10 м.). Площа на якій здійснюватиметься видобуток сягає 14,36 га. Жителів с. Улашанівка хвилює, що яма великих розмірів розміщуватиметься  дуже близько до житлових будинків. Це несе загрозу для проживання людей.

Представники ПП. «Кансталь» поінформували присутніх, що мають всі дозвільні документи на розробку кар’єру в с. Улашанівка, в т. ч. дозвіл сільської ради, сплачують податки у сільську раду, готові заключити ряд соціальних угод. Крім того проводили екологічну експертизу, за висновками якої існування кар’єру не несе загрози для проживання людей.

Заслухано було також представників прокуратури та відділу поліції.  Відділом поліції порушено 2 кримінальні справи: щодо підробки документів та зловживання службовим становищем; перешкоджання господарській діяльності. Судові засідання призначено на травень.

Результатом зустрічі стала домовленість між представниками ПП "Кансталь" та улашанівської громади  не чинити жодних дій до рішення суду.

Альбом: Засідання робочої групи з врегулювання ситуації, що склалася на території Улашанівської сільської ради в результаті розробки кар'эру ПП «Консталь» Альбом: Засідання робочої групи з врегулювання ситуації, що склалася на території Улашанівської сільської ради в результаті розробки кар'эру ПП «Консталь» Альбом: Засідання робочої групи з врегулювання ситуації, що склалася на території Улашанівської сільської ради в результаті розробки кар'эру ПП «Консталь»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/570 | Переглядів: 216Дата публікації: 17:16 25.04.2016