Відбувся «круглий стіл» на тему: «Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської кактастрофи»
Відбувся «круглий стіл» на тему: «Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської кактастрофи»

Поділитися новиною:

Відбувся «круглий стіл» на тему: «Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської кактастрофи»

26 квітня світ відзначає трагічну дату – День пам’яті Чорнобильської трагедії. Це день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, медиків та інших громадян, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

 

Подвиг цих людей на завжди записано до літопису людської мужності, він назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

Так, на передодні трагічної дати, 22 квітня  у приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся «круглий стіл» на тему: « "Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської кактастрофи». Участь у «круглому столі» взяли: заступник  голови Славутської райдержадміністрації П. Притуляк, заступник голови районної ради О. Лавренчук, керівник апарату райдержадміністрації І. Крутенчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  М. Гринько,  заступник начальника Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  І.  Сидорчук, головний державний інспектор Управління Держпраці у Хмельницькій області Н. Данчевська, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС

Учасники «круглого столу» обговорили  причини та наслідки Чорнобильської катастрофи,  розглянули  питання щодо забезпечення компенсаційних виплат, пільг та допомог учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілим від Чорнобильської катастрофи,  пенсійного забезпечення, стану медичного обслуговування  постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та дотримання трудового законодавства.

 

Альбом: Відбувся «круглий стіл» на тему: «Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської кактастрофи» Альбом: Відбувся «круглий стіл» на тему: «Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської кактастрофи» Альбом: Відбувся «круглий стіл» на тему: «Соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської кактастрофи»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/564 | Переглядів: 136Дата публікації: 10:40 25.04.2016