Звернення голови райдержадміністрації Б. П. Маршука з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії
Звернення голови райдержадміністрації Б. П. Маршука з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації Б. П. Маршука з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986р. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства. Турбота про ліквідаторів, героїв-рятівників людства має консолідувати суспільство, усі його політичні сили і належати до найважливіших загальнодержавних завдань.

 Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах! Пам’ять про померлих - вічна.

 

Голова райдержадміністрації                                                    Б.П. Маршук      

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/562 | Переглядів: 157Дата публікації: 07:58 26.04.2016