Обговорили порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення
Обговорили  порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення

Поділитися новиною:

Обговорили порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення

20 квітня голова райдержадміністрації Б. Маршук та голова районної ради Л. Радзивілюк провели зустріч з сільськими головами та головами ОСТГ за участі начальника Славутської філії «Райавтодор» Ю. Ковальчука та начальника управління фінансів В. Кухарчук щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування місцевого значення на умовах співфінансування.

“Всі ми знаємо, у якому стані знаходяться деякі місцеві дороги загального значення в Славутському районі. Протягом останніх років суттєво погіршилась  ситуація з фінансуванням дорожньої галузі, що унеможливлює забезпечення належного стану дорожнього господарства. Саме тому в районі прийнята та діє Програма розвитку доріг загального користування місцевого значення у Славутському районі на 2015-2018 роки, якою передбачено співфінансування робіт по ремонтах доріг загального користування з бюджетів сільських рад. Ми маємо докласти чимало зусиль для раціонального використання наявних ресурсів, виділених з районного бюджету у співфінансуванні із сільськими радами Славутчини”, – зазначив Богдан Маршук.

Начальника Славутської філії «Райавтодор» Ю. Ковальчука та начальника управління фінансів В. Кухарчук розповіли присутнім про порядок фінансування таких робіт та про погодження переліку об’єктів виконання робіт.

За результатами зустрічі, визначено орієнтовний обсяг коштів в місцевих бюджетах органів місцевого самоврядування, які можливо виділити на співфінансування робіт для ремонту доріг загального користування місцевого значення відповідних територій.

 

Альбом: Обговорили порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення Альбом: Обговорили порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення Альбом: Обговорили порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення Альбом: Обговорили порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення Альбом: Обговорили порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/553 | Переглядів: 294Дата публікації: 13:18 20.04.2016