ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На початку наради голова райдержадміністрації повідомив, що «Ден довкілля» в районі пройшов продуктивно. Держслужбовцями проведено очистку території «Голубих озер» (2 га), прибрано 45 км смуг відведення автомобільних доріг загального користування, зібрано та вивезено 6 грузових автомобілів (ЗІЛ) сміття. Богдан Петрович подякував всім за роботу.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Яцюк Володимир  – в.о. начальника відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  на минулому тижні резонансних подій зафіксовано не було. В період часу з 11.04.16 року по 18.04.16 року зареєстровано 67 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5: 1 факт крадіжки, тілесні ушкодження, підроблення документів, виявлення опізнаного трупа.

Сампір Андрій – начальник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що за тиждень сталося дві пожежі.

В с. Крупець 14 квітня загорівся хлів. Пожежу локалізовано. Того ж дня горів хлів в с. Печиводи, пожежу локалізовано.

Іващук Віктор –  заступник головного лікаря Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 275 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 40 виїздів, госпіталізовано 226 хворих , з них прооперовано 25.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що закінчили обстеження населення  району пересувним флюрографом. Показники по кількості обстеженого населення на рівні минулого року. Проте викликає занепокоєння те, що пересувний  флюорограф  дуже старий і практично вийшов з ладу.

Ковальчук Юрій - начальника Славутської філії «Райавтодор» повідомив, що  погашено заборгованість по зарплаті працівникам філії «Райавтодор» за січень-лютий та виплачено аванс за березень.

Коваль Раїса – начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсії населенню виплачуються в повному обсязі та вчасно.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі. Богдан Маршук подякував всім за  роботу та побажав гарного робочого тижня.

 

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/545 | Переглядів: 140Дата публікації: 14:21 18.04.2016