Перевіряємо свої персональні дані
Перевіряємо свої персональні  дані

Поділитися новиною:

Перевіряємо свої персональні дані

З 2000 року в Україні в повному об’ємі запроваджено персоніфікований облік відомостей про застрахованих осіб (фактично, щодо всіх працюючих та самозайнятих осіб). За даними цього обліку здійснюється призначення пенсій

Кожен громадянин має змогу отримати інформацію про персональні відомості з системи персоніфікованого обліку у вигляді виписки з  системи персоніфікованого обліку встановленої форми ОК-5, яка містить дані щодо          переліку страхувальників, які подавали відомості про вас до системи персоніфікованого обліку; суму заробітку, з якої сплачені страхові внески за кожний місяць, кількість днів для стажу, відмітку про сплату пенсійного/єдиного внеску; відомості про спеціальний (пільговий) стаж, та відомості про стаж, який зараховується без сплати страхових внесків (БСВ).

Інформація у виписці з системи персоніфікованого обліку оновлюється щомісячно. Рекомендуємо використовувати цю виписку для контролю за правильністю подання страхувальниками відомостей про Вас, а також за регулярністю сплати ними страхових внесків, оскільки від цих фактів залежить розмір Вашої пенсії.

Для того щоб отримати  виписку встановленої форми ОК-5, Вам не обхідно завітати в приймальню для громадян  управління Пенсійного Фонду за місцем проживання, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код. На сьогоднішній день спочатку року такою можливістю скористалось 605 громадян.

Відкритий доступ до такої інформації  і на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: http://portal.pfu.gov.ua. На сторінках порталу послуги надаються в електронному вигляді. Для того, щоб скористатися можливостями веб-порталу, достатньо лише одного разу особисто звернутись до управління Пенсійного Фонду за місцем проживання для реєстрації. Детальніше про правила користування порталом електронних послуг та порядок реєстрації  можна дізнатись безпосередньо на ньому або в територіальному органі Пенсійного фонду України.  Один раз зареєструвавшись на  Веб-порталі, ви зможете постійно отримувати інформацію  про персональні відомості з системи персоніфікованого обліку навіть  не виходячи із дому.

Отже, Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на Ваші пенсійні права.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 7 03 59.

 

Начальник відділу

Славутського об’єднаного

управління Пенсійного фонду                                       Н.Демчук

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/537 | Переглядів: 149Дата публікації: 15:44 13.04.2016