ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

11 квітня 2016 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Яцюк Володимир  – начальник відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  на минулому тижні резонансних подій зафіксовано не було. В період часу з 04.04.16 року по 11.04.16 року зареєстровано 79 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 9: 6 фактів крадіжок,   тілесні ушкодження, інші службові злочини, злочин проти довкілля.

Сампір Андрій – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що за тиждень сталася 1 пожежа в с. Вачив. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при спалюванні сухої трави.

Яремчук Володимир  –  начальника Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області інформував присутніх про наповнення  Державного та місцевого   бюджетів у квітні 2016 року.

Іващук Віктор  –  головний лікар Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 257 хворих.  Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 41 виїзд.  За останній тиждень госпіталізовано у відділення ЦРЛ 178 хворих, з них прооперовано 27 хворих.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що продовжується флюорографічне обстеження населення  району (останній тиждень у цьому півріччі).

 Коваль Раїса – начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсії населенню виплачуються в повному обсязі та вчасно, розпочато виплату пенсій за квітень та поінформувала присутніх, що  очікується  комплексна перевірка управління Пенсійного фонду України.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/530 | Переглядів: 123Дата публікації: 15:28 11.04.2016