Інтерактивна скайп-зустріч «Усі ми діти твої, Україно!»
Інтерактивна скайп-зустріч «Усі ми діти твої, Україно!»

Поділитися новиною:

Інтерактивна скайп-зустріч «Усі ми діти твої, Україно!»

4 квітня у Славутській районній бібліотеці для дітей відбулася віртуальна скайп-зустріч «Усі ми діти твої, Україно» між учнями 6-8 класів смт Єланець Миколаївської області та учнів Крупецького НВК.

Сучасна Україна – золота, чарівна сторона. Земля, рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних, ласкавих, поетичних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де народились і живуть. 

4 квітня у Славутській районній бібліотеці для дітей відбулася віртуальна скайп-зустріч  «Усі ми діти твої, Україно» між учнями 6-8 класів смт Єланець Миколаївської області та учнів Крупецького НВК.

 Зустріч проводилася до відзначення у 2016 році  25-річчя незалежності України та сприяла відзначенню формування у дітей почуттів патріотизму, любові до рідної землі, до Батьківщини, національної гідності, розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей; підтримці професійної майстерності бібліотечних працівників. Діти з неприхованим інтересом слухали виступи своїх ровесників з Миколаївської області, читали  свої улюблені вірші про Україну, ділилися думками та роздумами що для них є Україна  та звичайно знайомилися один з одним, ділилися своїми захопленнями, інтересами, навіть обмінялися контактами. На кінець скайп – зустрічі учасники подякували одне одному за тепле спілкування.

Районна бібліотека для дітей

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/524 | Переглядів: 160Дата публікації: 16:30 04.04.2016