В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ СПІВБЕСІДИ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ
В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ СПІВБЕСІДИ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

Поділитися новиною:

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ СПІВБЕСІДИ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

7 квітня головою райдержадміністрації Б. Маршуком за участю заступників голови РДА, керівників фінансового управління та відділу АПК райдержадміністрації, податкової інспекції та управління Держземагентства у Славутському районі проведено співбесіди з головами та бухгалтерами Купецької, Старокривинської та Улашанівської сільських рад з питань соціально-економічного розвитку підвідомчих територій.

Метою співбесід з представниками  громад району стало обговорення подальшого соціально-економічного розвитку територіальних громад, вивчення та вирішення нагальних проблем, обговорення планів на поточний рік, про перспективи діяльності закладів: освіти, медицини, культури,  виконання завдань, що стосуються мобілізації та демобілізації, соціального захисту військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, їхніх родин, матеріальне забезпечення сімей загиблих учасників АТО, обговорення стану підписання соціальних угод між сільськими радами та інвесторами, питання територіального об’єднання громад. 

Крім того, проаналізовано фінансовий стан та спроможність сільських рад,  надані пропозиції щодо спрямування коштів за відповідними напрямками діяльності.

 Також зверталась увага на проведення благоустрою населених пунктів, громадських робіт та ряд інших питань.

Заплановано з  7 по 13 квітня провести відповідні співбесіди з  головами всіх сільських рад, що знаходяться на теренах району.

 

Альбом: В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ СПІВБЕСІДИ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ Альбом: В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ СПІВБЕСІДИ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ Альбом: В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ СПІВБЕСІДИ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ Альбом: В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ СПІВБЕСІДИ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ Альбом: В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ СПІВБЕСІДИ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/522 | Переглядів: 150Дата публікації: 15:20 07.04.2016