ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ»
ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ 
«МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ»

Поділитися новиною:

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ»

1 квітня, в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», відбулася посадка лісових культур в Славутському лісництві. Участь у акції прийняли голова райдержадміністрації Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк разом із своїми заступниками, працівниками апарату та структурних підрозділів РДА, держслужбовцями районної ради.

Перед початком роботи зі вступним словом до присутніх звернувся директор ДП "Славутський лісгосп" Віктор Вікторович Сапожнік. Він ознайомив  з основними показниками роботи та проблемами державного підприємства, розповів про весняну лісокультурну компанію, способи вирубки лісів та про тривожну ситуацію, пов’язану із розмноженням верхівкового короїда, шкідника хвойних, що призводить до  висихання соснових насаджень.

Вручивши знаряддя праці (для чоловіків – мечі Колесова, а для жінок відра із саджанцями) лісівники детально розповіли і практично показали, як треба молоде коріння обволокти в жижі, а потім у піску і по одній стеблинці висаджувати у грунт (саджанці сосни - через 50-60 сантиметрів). Учасники акції із завзяттям приступили до праці. За якісною роботою держслужбовців стежили лісівники, підносили посадковий матеріал та пригощали бажаючих щойно зібраним березовим соком

Було засаджено ділянку лісу у розмірі 2 га.  на території 30 кварталу Партизанського лісництва. Працюючи, кожен учасник акції усвідомлював, що доторкнувся до вічності (бо дерево живе до 100 років). Чи побачимо цей, посаджений власними руками ліс? Покаже час. Хоча, серця присутніх переповнювалися радістю від зробленого, бо залишили на Землі свій слід для нащадків.

Насамкінець, Віктор Сапожнік та лісівники  висловили вдячність всім, хто працював на посадці лісу у цей день. В свою чергу, голова райдержадміністрації Богдан Маршук та голова районної ради Леонід Радзивілюк подякували організаторам акції за гостинність та запевнили, що держслужбовці Славутчини завжди раді долучатися до такої чудової справи.

Крім  того, зароблені на посадці лісу працівниками райдержадміністраціх та районної ради  кошти буде перераховано на благодійність.
 

Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ» Альбом: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/504 | Переглядів: 211Дата публікації: 08:02 04.04.2016