На засіданні комісії з питань захисту прав дитини
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини

29 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації П. Притуляка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під час засідання були розглянуті персональні справи 10 батьків, які уклоняються від виконання батьківських обов’язків, жорстоко ставляться до дітей, ведуть антигромадський спосіб життя й не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини 20 дітей опинилось в складних життєвих ситуаціях.


Члени комісії детально вивчили питання. Щодо двох батьків - матеріали направлені до суду на позбавлення батьківських прав. По інших родинах прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей. Ці сім’ї взяті на облік службою у справах дітей, центром соціальних служб, кримінальною поліцією у справах дітей для проведення профілактичної роботи.


Також піднімалися питання щодо надання дозволу на укладання договору оренди земельної частки (паю), затвердження та перегляду  індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.


З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

 

Альбом: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини Альбом: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини Альбом: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/500 | Переглядів: 129Дата публікації: 08:15 30.03.2016