ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Яцюк Володимир  – в.о. начальника відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  на минулому тижні резонансних подій зафіксовано не було. В період часу з 21.03.16 року по 28.03.16 року зареєстровано 46 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 2: заволодіння автотранспортом та підробка документів. Він також повідомив, що 26, 27 березня на території Берездівської та Ганнопільської громад відбувалися вибори старост. На кожній дільниці чергували представники поліції. Вибори пройшли спокійно, без надзвичайних ситуацій, без порушень громадського порядку.

Ковальчук Сергій – представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що за тиждень пожеж та загорянь не було.

23 березня під час розбирання старого гаража у м. Славута було знайдено скляну баночку 0.25г.  з невідомою речовиною схожою на ртуть (вагою 2.5 кг.). 25 березня групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС  у Хмельницькій області  дану склянку було вилучено.

Яремчук Володимир  –  начальника Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області інформував присутніх про наповнення  Державного (100%) та місцевого (100%)  бюджетів у березні  2016 року.

Кузьмінчук Світлана  –  заступник головного лікаря Славутської ЦРЛ поінформувала, що на стаціонарному лікуванні перебуває 288 хворих в т.ч. в Берездівському терапевтичному відділенні 7 пацієнтів, а в Ганнопільському – 11. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 61 виїзд, госпіталізовано 237 хворих , з них прооперовано 36. Крім того, Світлана Іванівна повідомила, що з 01 квітня в ЦРЛ буде скорочено  49 ліжок, закрито Баннопільське та Берездівське терапевтичні  відділення ЦРЛ.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що продовжується флюорографічне обстеження населення  району. Та зазначив, що 22 березня в районі працювала експертна комісія. За підсумками проведеної роботи Славутському центру ПМСД присвоєна I акредитаційна категорія.

Ковальчук Юрій - начальника Славутської філії «Райавтодор» повідомив, що  на даний момент відсутнє фінансування. Налагоджена робота з громадами.

Коваль Раїса – начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсії населенню виплачуються в повному обсязі та вчасно.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі. Богдан Маршук подякував всім за  роботу та побажав гарного робочого тижня.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/498 | Переглядів: 188Дата публікації: 13:51 28.03.2016