Василь Процюк приймав громадян на Славутчині
Василь  Процюк приймав громадян на  Славутчині

Поділитися новиною:

Василь Процюк приймав громадян на Славутчині

Сьогодні перший заступник голови Хмельницької ОДА Василь Процюк здійснив виїзний прийом громадян до Славутського районі

Охочих звернутися до керівника області   за вирішенням своїх проблем виявилося чимало, проте Василь Васильович жодну людину не залишив без уваги.
 Клопотання мешканців Славутчини стосувалися, зокрема,  пільгового перевезення громадян, підвезення до м. Шепетівка у суботу хворих на гемодіаліз, ремонту ділянки дороги державного значення Ганнопіль – Рівки, надання матеріальної допомоги на лікування.  Безпосередньо під час проведення прийому, очільником області було прийнято рішення про виділення 12 заявникам  в загальному близько 15 тис. грн..   Жителька села Хоняків просила допомоги в отриманні земельного паю. Вона поскаржилась, що на час розпаювання працювала в  КСП «Шлях жовтня», а земельний пай не отримала.

 Звернулися до Василя Васильовича і  учасники АТО з питань надання їм земельних ділянок, що передбачено чинним законодавством України та пільгового перевезення даної категорії осіб.  Матір загиблого учасника АТО просила допомоги щодо ремонту власної квартири.

 Усі громадяни, що звернулись до першого заступника голови облдержадміністрації отримали роз’яснення щодо можливостей вирішення зазначених питань. Питання, які потребують додаткового вивчення взяті першим заступником голови ОДА на особливий контроль. «Усі звернення, що потребують додаткового та більш глибокого вивчення, будуть розглянуті у найкоротші терміни, і кожен заявник отримає відповідь», – наголосив Василь Васильович.

Альбом: Василь Процюк приймав громадян на Славутчині Альбом: Василь Процюк приймав громадян на Славутчині Альбом: Василь Процюк приймав громадян на Славутчині Альбом: Василь Процюк приймав громадян на Славутчині Альбом: Василь Процюк приймав громадян на Славутчині Альбом: Василь Процюк приймав громадян на Славутчині
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/489 | Переглядів: 141Дата публікації: 16:14 23.03.2016