Пріоритет роботи прокурора
Пріоритет роботи прокурора

Поділитися новиною:

Пріоритет роботи прокурора

Одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури є запобігання і протидія корупції

Законом України «Про запобігання корупції» органи прокуратури віднесено до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

В умовах законодавчих змін та реформування системи органів прокуратури, на часі є посилення діяльність Шепетівської місцевої прокуратури, з місцем дислокації у місті Славута, у сфері запобігання та протидії корупції.

Так, упродовж поточного року, реалізовуючи покладені на органи прокуратури завдання, Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено, що посадова особа юридичної особи публічного права – колишній директор однієї з державних організацій, який перебуваючи на займаній посаді не повідомив Державне агентство резерву України про наявність реального конфлікту інтересів, прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме - видав накази про виплату собі премії за рахунок коштів державного бюджету.

Славутським міськрайонним судом протокол про вчинення адміністративного правопорушення розглянуто, особу визнано винною, притягнуто до відповідальності та накладено стягнення у виді штрафу, в розмірі 3400 гривень.

Окрім того, Шепетівською місцевою прокуратурою відповідно до ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», внесено подання до Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області, управління освіти Славутської міської ради, Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області, ДП «Славутське лісове господарство», з вимогами провести службові розслідування за фактами зазначення їх працівниками недостовірних відомостей у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік.

В умовах сьогодення, питання запобігання та протидії корупції знаходяться в центрі уваги громадськості, у зв’язку з чим і робота Шепетівської місцевої прокуратури на вказаному напрямку прокурорської діяльності не припиняється.

   Критеріями  оцінки ефективності роботи на даному напрямку і надалі залишатимуться своєчасність виявлення та запобігання корупційним правопорушенням, притягнення до відповідальності винних посадових і службових осіб, реальне усунення негативних наслідків цих протиправних діянь та відшкодування завданої ними шкоди.

 

Прокурор Шепетівської місцевої прокуратури                                     В.Мельник

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/486 | Переглядів: 165Дата публікації: 11:50 22.03.2016