Комунікація євроінтеграції критично важлива для ефективності реформ в Україні, – Іванна Климпуш-Цинцадзе в Одесі
Комунікація євроінтеграції критично важлива для ефективності реформ в Україні, – Іванна Климпуш-Цинцадзе в Одесі

Поділитися новиною:

Комунікація євроінтеграції критично важлива для ефективності реформ в Україні, – Іванна Климпуш-Цинцадзе в Одесі

Покращення інформування громадян задля підвищення їхньої обізнаності у євроінтеграційних процесах є критично важливим для ефективності реформ, які відбуваються в Україні.

Про це Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила в Одесі під час регіональної конференції в рамках інформаційної кампанії “Євроінтеграція: сила можливостей”.

“Звертаюся до журналістів з проханням приділяти більше уваги євроінтеграції, адже це горизонтальні зміни, які стосуються без винятку всієї вашої читацької, глядацької та слухацької аудиторій. Без фахової роботи журналістів нам нічого не вдасться, адже маємо ґрунтовно розібратися в складних трансформаціях. При цьому повинні говорити просто про складне, не спрощуючи до гасел, а навчаючи”, – зазначила вона.

Під час свого виступу Віце-прем’єрка також розповіла про цілі, завдання та особливості нової інформаційної кампанії “Євроінтеграція: сила можливостей”, що стартувала у травні і є частиною урядової стратегії з комунікації євроінтеграції. Іванна Климпуш-Цинцадзе представила інтернет-сайт “Євроінтеграційний портал” – новий інформаційний ресурс, на якому зібрана інформація щодо євроінтеграційних процесів в Україні, а також  розповіла про “Євроінтеграційний дайджест” для регіональних журналістів, розроблений комунікаційною командою Офісу Віце-прем’єрки.

Вона також зазначила, що Одещина в контексті євроінтеграції демонструє суттєвий  розвиток, стабільне зростання експорту і відкритість світу.

“Торік зовнішньоторговельні операції  підприємства області здійснювали з партнерами із 170 країн світу. Окрім того, на території Одеської області реалізується низка проектів міжнародної технічної допомоги за підтримки різних країн-донорів”, – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

У конференції взяли участь також й ті, хто став героєм кампанії: Юлія Гудошник, яка свого часу здобула освіту  в рамках програми Erasmus+, Дар’я Антоненко, операційний директор компанії, що є провідним українським експортером холодильного обладнання до Євросоюзу, а також Наталія Сударкіна, керуючий партнер одеської компанії, що є провідним експортером часнику  до країн ЄС.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2690 | Переглядів: 8Дата публікації: 16:35 11.06.2018