Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова Славутської районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно з головою Славутської районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  в період часу з 4 по 10 червня на території Славутського району пожеж  не відбувалося, проте зафіксовано, суїцид та втоплення.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 4.06.18 року по 10.06.18 року на території Славутського району зареєстровано 79 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 12 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, з них: 4 – випадки крадіжки; 2 випадки тілесних ушкоджень, 2 - шахрайство, 1 – підробка документів, 2 – незаконна вирубка лісу, 1 – ДТП, 2 – безвісті відсутні. Окрім того, працівниками Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області до адміністративної відповідальності було притягнено 76 осіб.

Віктор Іващук  –  головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 195 хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 25  виїздів. За результатами віїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  128  хворих, з них прооперовано 32.

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 765 безробітних громадян, з них 352 (сільське населення). Рівень безробіття у Славутському районі скадає 2.2 %.

Павло Чубок  - начальник управління Держгеокадастру у Славутському районі повідомив, що триває передача земель об’єднаним громадам.  6 червня було пердано  землі Ганнопільській ОТГ.

Михайло Грицик – начальник відділу агропромислового розвитку населення райдержадміністрації поінформував, що господарства району закінчили збирання сінажу. У господарствах тривають підготовчі роботи до збирання врожаю.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2682 | Переглядів: 41Дата публікації: 14:39 11.06.2018