Проведення профілактичного рейду
Проведення профілактичного рейду

Поділитися новиною:

Проведення профілактичного рейду

З метою запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності представниками служби у справах дітей спільно з Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 05 червня 2018 року проведено профілактичний рейд на території Старокривинської та Головлівської сільських рад.

В с.Старий Кривин обстежено умови проживання 3 дітей в неблагополучній родині. Батьків попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі неприведення  в належний санітарний стан приміщення будинку. Членами Комісії вирішено поставити на облік дітей, як таких, що опинилися у складних життєвих обставинах.

В с.Головлі відвідана родина, в якій 3 дітей перебувають на обліку служби, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Умови проживання в родині покращилися, проведено косметичний ремонт. Проте, не вирішено питання щодо здобуття загальної середньої освіти старшою дитиною. Матір попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі подальшого неналежного виконання батьківських обов’язків.

Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей.

 

                                                    

Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2669 | Переглядів: 41Дата публікації: 10:02 06.06.2018