Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова Славутської районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно з головою Славутської районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  2 червня в с. Цвітоха в результаті негоди зняло вітром дах житлового будинку, тривають роботи по відновленню даху.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 28.05.18 року по 03.06.18 року на території Славутського району зареєстровано 48 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 2 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, з них: 1 – незаконна вирубка дубів; 1- шахрайство. У м. Славута шахрайським шляхом невідомі, що представились працівниками управління соціального захисту населення  виманили у літньо жінки кошти, які ніби обміняли на долари «по курсу Кабінету Міністрів України».

Віктор Іващук  –  головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 232 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 34  виїзди. За результатами віїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано 202  хворих, з них прооперовано 25.

Олег Гаврилюк – головний лікар КЗ «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що  підписано 3200 (32.9%) декларацій з сімейними лікарями. КЗ «Славутський центр ПМСД»  перетворено в КП «Славутський центр ПМСД» та підписано угоду з ЦЗУ,

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 765 безробітних громадянина, з них 360 (сільське населення). Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає   близько 2495  гривень.

Павло Чубок  - начальник управління Держгеокадастру у Славутському районі повідомив, що триває передача земель об’єднаним громадам.

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2660 | Переглядів: 61Дата публікації: 13:54 04.06.2018