ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!
ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Славутська районна державна адміністрація (організатор перевезень) оголошує конкурс та умови його проведення на право здійснення перевезення пасажирів по автобусних маршрутах загального користування № 1305 Славута - Бесідки у поєднанні Славута - Нетішин, № 1317 Славута - Сьомаки, № 1306 Славута ˗ Соснівка

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі ˗ Порядок).

 

Характеристика об’єктів конкурсу

Номер об’єкта конкур-су

Номер маршруту

Найменування початкових та кінцевих зупинок

Кількість

оборотних рейсів

Режим

руху

та

інтервал

Періодичність

здійснення перевезень

1

1305

Славута - Бесідки

2

Звичайний,

8 год. 15 хв./

9 год. 35 хв.

(у п’ятницю)

Вівторок, четвер, п’ятниця, субота та неділя у літній період та вівторок, четвер, п’ятниця та неділя у зимовий період

Славута - Нетішин

2

Звичайний,

2 год. 15 хв.

1317

Славута - Сьомаки

2

Звичайний,

7 год. 50 хв.

Щоденно, заїзд у село Дятилівка у четвер, суботу та неділю

2

1306

Славута ˗ Соснівка

2

Звичайний,

7 год.

Вівторок, четвер, п’ятниця та неділя

 

Основні умови конкурсу

 

1. Кількість автобусів на маршрут – 1, мінімальна кількість місць для сидіння – 21. Для участі у конкурсі допускаються перевізники-претенденти, які передбачають використовувати на маршруті автобуси категорій М2 та М3, клас автобусів ˗ А, В, I, II, III.

2. Перевезення пасажирів повинно здійснюватися відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

 

Додаткові умови конкурсу

 

1. Автобусний парк претендента повинен мати достатню кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень згідно з діючими договорами, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 % необхідної кількості автобусів для виконання перевезень. Для підтвердження відповідної інформації претендентом подається перелік наявних автобусів для перевезення пасажирів (із зазначенням марки та державного реєстраційного номера) та перелік маршрутів, на яких виконуються перевезення згідно з діючими договорами (із зазначенням назви, типу маршруту та замовника перевезень) станом на дату проведення конкурсу.

2. Претендент повинен забезпечувати безпеку пасажирів під час перевезення. Для підтвердження відповідної інформації подаються копії таких документів: договору на проведення передрейсових медоглядів водіїв (або копії наказів про прийняття на роботу медиків), договору на передрейсовий технічний огляд автобусів (або копії наказів про прийняття на роботу механіків), посвідчень водіїв про проходження навчання з надання домедичної допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

3. Претендент повинен утримувати транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечувати їх зберігання відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про автомобільний транспорт». Для підтвердження відповідної інформації подаються копії таких документів: відомості про матеріально-технічну базу (у випадку відсутності ˗ договору на технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів та договору на стоянку транспортних засобів).

4. До участі у конкурсі не допускаються перевізники-претенденти, які передбачають використовувати на маршруті переобладнані автобуси без дозвільних документів або автобуси, переобладнані з інших транспортних засобів.

5. Відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України від 11 квітня 2017 року № 10-рх перевізники-претенденти подають на конкурс інформацію щодо вартості перевезення пасажирів (грн./км), за якою вони планують виконувати перевезення по об’єкту конкурсу у разі перемоги.

6. У разі участі у конкурсі двох або більше претендентів, що претендують на один об’єкт конкурсу, визначення кращого здійснюється з використанням бальної системи оцінки пропозицій претендента згідно з додатком 5 Порядку. Претенденти для зарахування балів подають необхідні документи для підтвердження відповідної інформації.

Для одержання додаткової інформації з питань проведення конкурсу звертатися у сектор інфраструктури Славутської районної державної адміністрації (м. Славута, вул. Соборності, 7, 4-й поверх, кабінет № 38), з 8.00 год. до 17 год. 15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових  днів.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 11 червня 2018 року.

Документи на участь в конкурсі подаються згідно з пунктом 29 Порядку та цих умов. Документи подаються до Славутської районної державної адміністрації (м. Славута, вул. Соборності, 7, 4-й поверх, кабінет № 38) з 8.00 год. до 17 год. 15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів. Документи подаються у 2-х закритих конвертах з позначками № 1 та № 2. На конвертах зазначаються дата проведення конкурсу, назва та адреса претендента. У конверті № 1 подаються документи для участі у конкурсі, у конверті № 2 ˗ інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі, бланки заяви і анкети, інформацію щодо об’єкта конкурсу можна отримати у секторі інфраструктури Славутської районної державної адміністрації (м. Славута, вул. Соборності, 7, 4-й поверх, кабінет № 38) з 8.00 год. до 17 год.15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів.

 

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Славутського району, відбудеться                      26 червня 2018 року за адресою: 30000, Хмельницька область, м. Славута, вул. Соборності, 7 (Славутська районна державна адміністрація, 2-й поверх). Початок проведення засідання конкурсного комітету о 10.00 год.

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

Телефон для довідок: (03842) 7-02-78.

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2640 | Переглядів: 10Дата публікації: 09:06 21.05.2018