Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Поділитися новиною:

Свято Останнього дзвоника

25 травня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися урочисті лінійки з нагоди Свята останнього дзвоника. В цей особливий день голова райдержадміністрації Богдан Петрович Маршук завітав до Миньковецького навчально-виховного комплексу.

Традиційно, біля  будівлі навчального закладу  зібралась уся шкільна родина.

На почесному місці, перев’язані випускними стрічками разом із класним керівником – випускники, саме на їхню адресу линуло  найбільше теплих слів. А вони зі сльозами на очах дякували учителям та вихователям, адміністрації школи за перші незабутні уроки життя.

Із теплими словами вітань до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Богдан Петрович Маршук. Він  привітав педагогічний колектив, батьків із святом і побажав міцного здоров’я, достатку, сімейного затишку і багополуччя, а випускникам – успішно скласти випускні і вступні іспити, обрати  правильну   життєву  дорогу, аби була вона щасливою. 

Також із закінченням навчального року привітали усіх присутніх сільський голова Валерій Гаврилюк та директор школи Людмила  Гаврилюк. За традицією Людмила Василівна вручила учням дипломи та грамоти. 

Теплі слова адресували випускникам та їхнім батькам їх перша вчителька та  класний керівник 11 класу. Свої напутні слова й пісні також для привітання підготували першокласники.

Для усіх присутніх 11 клас залишив на згадку про себе пісню та проникливі рядки.  Випускники попрощалися зі шкільною скрипучою партою, випустили у вирій кульки, дали останній дзвінок та подарували усім прощальний вальс. 

 

Для довідки.

Миньковецький навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” складається з дошкільного навчального закладу та середньої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.

Дошкільний навчальний заклад має дві групи – різновікову і старшу. Середня загальноосвітня школа має три ступені: початкову, основну і старшу, які функціонують разом.

Станом на 2017-2018 н. р. нараховувалося 130 учнів та 34 вихованців в дошкільному навчальному закладі., кількість класів – 11, груп ДНЗ -  2, вчителів – 25 . З них мають вищу категорію – 52%.

Протягом року заклад працював над проблемою «Особистісно-діяльнісний підхід до навчально-виховного процесу як засіб розвитку ключових компетентностей особистості».

За кошти з районного бюджетів було нещодавно закінчено роботи по заміні  перекриття даху дитячого садочка та розпочато роботи по утепленню фасаду приміщення школи.

 

Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника Альбом: Свято Останнього дзвоника
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2637 | Переглядів: 77Дата публікації: 12:14 25.05.2018