Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.

Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

22 травня під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Петра Притуляка  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації.

Питаня які розглядалися були різнобічні. Одне з них це перегляд та затвердження  індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей які опинились в складних життєвих обставинах.

Наступне стосувалося надання дозволів органу опіки та піклування райдержадміністрації на здійснення правочинів з житлом та майном громадян, що торкалися інтересів дітей.

Під час засідання були розглянуті персональні справи 8 батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, ведуть антигромадський спосіб життя й не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини одинадцять дітей опинилось в складних життєвих обставинах. Члени комісії детально вивчили питання. Щодо чотирьох батьків - матеріали направлені до суду на позбавлення батьківських прав. Чотирьох батьків попереджено та притягнуто до адміністративної відповдальності.

По кожній справі проводилась детальна перевірка, вивчались умови проживання дітей і батьків. Зібрані матеріали, які  їх характеризують.

Всі рішення були прийняті виключно в інтересах дітей.

Альбом: Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2620 | Переглядів: 43Дата публікації: 13:47 22.05.2018